Otevírací doba prodejny Top Kosmetik Praha:
Po - Čt 9:00 - 19:00 h.
Pá - 9:00 - 18:00 h.
V pátek 17.04.2026 otevřeno pouze do 17,30 hodin.
CND™ představuje CND™ SHELLAC™ No-Wipe+ Top Coat - bezvýpotkový vrchní lesk, nový přírůstek do rodiny CND™ SHELLAC™, který je formulován tak, aby poskytoval dlouhotrvající lesk bez nutnosti použití Isoprophyl alkoholu a stírání výpotku. Unikátní složení bezvýpotkového No-Wipe+ Top Coat je vytvořeno pro 3 týdenní vynikající lesk, je odolný proti popraskání a odlupování, přičemž nežloutne v průběhu času.
„Po letech, které jsme strávili v naší nejmodernější výzkumné a vývojové laboratoři, jsme nadšeni, že můžeme na trh uvést vlastní, průlomovou recepturu bezvýpotkového gel laku No Wipe Top Coat!“ říká Jan Arnold, spoluzakladatelka CND™. „Tento vysoce lesklý vrchní gel-lak, speciálně navržený pro použití s jedinečným systémem CND™ SHELLAC™, nevyžaduje žádné stírání výpotku, což znamená efektivnější služby pro profesionály a jejich klienty!
Vlastnosti
* Při dodržení pokynů k použití a odstranění.
Práce s CND™ SHELLAC™ No-Wipe+ Top Coat
Aplikace:
Odstranění:
5 rychlých kroků pro odstranění bez poškození nehtu
BIS-HEMA POLY (1,4-BUTANEDIOL)-9 / IPDI COPOLYMER, BIS-HEMA POLY (CAPROLACTONE / PENTAERYTHRITOL) / IPDI COPOLYMER, TRIMETHYLOLPROPANE TRIS-MERCAPTOPROPIONATE, DIETHYLENE GLYCOL DIMETHACRYLATE, BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, BIS-HEMA POLY (1,4-BUTANEDIOL)-22 / IPDI COPOLYMER, BIS- TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINE OXIDE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, PPG-5 METHACRYLATE, SILICA, TRIMETHYLPENTYL / METHOXY PEG-10 PROPYL POLYSILSESQUIOXANE, BHT, P-HYDROXYANISOLE, EXT. VIOLET 2 (CI 60730). B02474.